Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Каролина на Евровизија!!!

Go down 
+3
Moscow_BoY
Proof
Slash
7 posters
АвторПорака
Slash
Форум Манијак
Slash


Број на мислења : 1130
Age : 33
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedНед Фед 25 2007, 17:06

Па добро бе биваше ли толку да сме клошари и да ја пратиме најсељачката песна?!?!?! confused Значи тоа ти е македонскиот синдром ние се за нешто братство-единство нема вера нема граници душа балканска. Па добро бе мајку му до кога вака?!?!?!? И после по турско сме биле 5 века и сеа тешко ни Епа чим сме глупи да даде Господ уште 500 века да патиме. КАТАСТРОФА!!!!!!!!!!!!!!!!affraid
Вратете се на почетокот Go down
http://www.korcagin.macedonianforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedНед Фед 25 2007, 18:04

Ја не знам ни каква е песната ни што е песната ни па ме интересира. Ко некој да ќе ми даде пари ако победи случајно. Многу ми е гајле кој иде пошо више не е ни битно. Многу ми е гајле какви се песните пошо секоја година се полоши песни испраќаат
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 33
Registration date : 2006-10-13

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedНед Фед 25 2007, 18:11

Јас не гледав евросонг, затоа што секогаш е катастрофа. Мислам дека Тоше беше најдобар избор, ама му дадоа срање песна... А и евровизијата е и делумно политика, така да не се замарам со тоа...
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedНед Фед 25 2007, 20:27

Само што ја слушнав песната. Невидено срање. Боље да испратеа некој циган него оваа
Вратете се на почетокот Go down
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 33
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedНед Фед 25 2007, 21:11

сеа глеав реприза на евровизија. ама се заебав!!!!! сите песни беа која од која по... муахахахахахаххахахахахахаххаах човек да не знае дали да плаче или да се смее. и победи куролина горчлива(шо би рекла кате). хахахахах ја стварно не сфаќам што бара темава тука, пошто евросонг е сВе освен музика.
Вратете се на почетокот Go down
Slash
Форум Манијак
Slash


Број на мислења : 1130
Age : 33
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedНед Фед 25 2007, 22:13

И ја зажалив што гледав ама тоа ти е.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedПон Фед 26 2007, 12:21

песната нема врска, мене да ме пратеа со свои зборови у живо да смислам нешто боље песна ке направам, иначе ако веке некој од тие требаше да иде, мислам дека беше Тамара, али у секој случај не се замарам со тоа и така немислам да глеам евросонг
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
MrsLupLup
ново членче
ново членче



Број на мислења : 28
Age : 33
Registration date : 2007-02-05

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedЧет Мар 22 2007, 19:14

Абе, луѓе као не ве мрзи да се замарате со кучкана Каролина (почитување до нејзините фанови). Нема да влезе у финале, сите ќе ја исплукаме и ќе си дојде расплакана. By the way, прошлата песна шо она ја пееше на Евровизија беше поиздржана од оваа.А и Џаро заврши работа.
Вратете се на почетокот Go down
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl


Број на мислења : 477
Age : 32
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_minipostedСаб Мар 24 2007, 01:07

a jas neznam kako i davate cela tema na karolina-ne zasluzuva
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Каролина на Евровизија!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина на Евровизија!!!   Каролина на Евровизија!!! Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Каролина на Евровизија!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Музика и Ноќен живот-
Отиди до: