Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Трач

Go down 
2 posters
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 34
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Трач Empty
ПишувањеПредмет: Трач   Трач Icon_minipostedСре Јан 24 2007, 17:41

Овде ставајте ствари рекла казала за некои славни се мувал со оној, раскинале ради тоа и така! еве пример! --->
Џастин ја мува Скарлет Јохансон

Трач Scar-just-diaz
Џастин Тимберлејк завршил со евентуалните трауми по раскинувањето со Камерон Диаз и наводно и’ се пушта на Скарлет Јохансон.

Тинејџерскиот идол, кому неодамна му се разидоа патиштата со Диаз, по три ипол годишната врска, експресно почнал да ја дружи Скарлет.

Извори блиски на Џастин тврдат дека чашата се прелила кога Камерон Диаз збеснала откако разбрала дека Џастин лично ја одбрал Скарлет Јохансон за улогата на негова љубовна фиксација во неговиот нов спот What Goes Around.

Диаз не ја обича Јохансон уште од појавувањето на филмот ’Изгубени во преводот’ во 2003 година, каде што Скарлет ја има главната улога и каде што споредниот лик Кели – типична русокоса глуперда, наводно се базира токму на Камерон Диаз. Омразата само добила на интензитет кога Скарлет почнала да се гледа со Џаред Лето, инаку бивш дечко на Камерон.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e


Број на мислења : 263
Age : 33
Registration date : 2006-10-27

Трач Empty
ПишувањеПредмет: Re: Трач   Трач Icon_minipostedСре Јан 24 2007, 18:02

леле колку ме нервира овој... Mad
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 34
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Трач Empty
ПишувањеПредмет: Re: Трач   Трач Icon_minipostedСре Јан 24 2007, 18:05

и мене! па кај оваа типка би се мувала со него! Shocked па 5пати е поубава од него! Cool овој е шупак!Laughing хахаха!Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
Sponsored content





Трач Empty
ПишувањеПредмет: Re: Трач   Трач Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Трач
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: